Galeri | İletişim | Hakkımızda Doğa ile dostluğun birleştiği yer; Haydi Sende Gel!
Hakkımızda


2017 yılı Mayıs ayında misafirlerini ağırlamaya başlayan otelimiz 10.000 m² alan üzerine kurulmuş olup, bu alanın 2000m² lik bölümü yeşil gezi alanıdır, otelimizde ayrıca "arıtılmış deniz suyu havuzu" bulunmaktadır (bu havuz suyu sistemi hijyen ve zararlı kimyasal açısından çok daha sağlık ve özellikle misafirlerimiz tarafından tercih edilmektedir), arıtılmış deniz suyu havuzumuz minik misafirlerimiz için de bulunmaktadır. Bu gezi alanlarının dışında otelimizde zeytin ağaçları siz değerli misafirlerine hizmet vermektedir.
Otelimizin tasarımında misafirlerinin rahatlığını ve konforunu göz önünde bulundururken, küçük misafirlerimizin emniyeti de en üst düzeyde tutulmuştur.

Kendi evinizin temizliği, konforu ve rahatlığı otelimizin hedefidir, ve bu hedefe ulaşmak için sürekli sizin için çalışıyoruz, bu nedenle her odamızda klima, lcd tv, uydu yayını, mini bar, saç kurutma makinesi bulunmaktadır, ayrıca her odamızda emanet kasası hizmeti ücretsiz olarak verilmektedir,

Assos'un mükemmel gün doğumu ve batımını seyredebilmeniz için her odamızda geniş bir balkon bulunmaktadır.
Assos'un harika denizinin tadını çıkarabilmeniz için otelimize ait özel plajımız ve bu plajda ücretsiz olarak şezlong ve şemsiye hizmetimiz yanı sıra minik misafirlerimizin de Assos denizi ile güvenli bir şekilde tanışabilmesi için minikler koyu da bulunmaktadır.

Otel restoranımız yerel pazarlardan temin edilen doğal ürünlerle Ege ve Türk mutfağının en lezzetli tatlarını size sunarken kendi bahçemizden toplanan zeytinlerden elde edilen doğal zeytinyağımızla lezzetli yemeklerin tadını çok daha öteye taşıyoruz.

Çanakkale'ye bağlı bulunan tesisimiz, sessiz ve sakinliği ile tanınan Assos'un 2 km uzağında, temiz havası ve bol oksijeni ile tanınan Kadırga Koyu'nda bulunmaktadır.
Kendi aracı ile gelecek olan misafirlerimize önerimiz; istikametiniz üzerinde bulunan Behram kale köyünden, Küçük kuyu'ya devam ederken mutlaka mola verip çay içip doğanın size sunduğu muhteşem güzellikleri kendi gözlerinizle görmenizi tavsiye ederiz. Tekrar yola çıktığınızda Altınoluk istikametine yönelip 5 km kadar devam edip otelimize ulaşabilirsiniz